Samvirkebjelken DELTABEAM® for åpne arealer

DELTABEAM®

DELTABEAM® er konstruert for bruk som et konstruksjonselement i kombinasjon med vanlige betongdekker: hulldekker, plattendekker, plasstøpte dekker og samvirkedekker. Den gjør det mulig å bruke slanke elementkonstruksjoner og styrker rammekonstruksjonen integrert i dekket.

DELTABEAM® kan ha en brannmotstand opptil 4 timer uten ytterligere brannbeskyttelse.

Dimensjoner

*standardstørrelse med mindre kunden fastsetter noe annet (minst 20 mm)
**c/c-fordeling for steghull er alltid 300 mm

Detaljert Teknisk informasjon

Omfattende produktinformasjon som motstand, supplerende forsterkning, bruksbegrensninger etc. Finner du i den tekniske veiledningen.

Kontakt oss

Daniel Klemetsen

Salgssjef / Sales Manager

DELTABEAM®

Mob. +47 9442 1814
daniel.klemetsen@peikko.com

Marte Liadal Ødegaard

Teknisk salg

Tel. +47 32 20 88 97
marte.liadal.odegaard@peikko.com

Kari Juhani Ehoniemi

Senior konsulent

Teknisk avdeling

Tel. 32 20 88 87
Mob. +47 959 92 155
kari.ehoniemi@peikko.com

Siv.ing.

Stefanie Danielsen

Avdelingsleder

Teknisk avdeling

Tel. 32 20 88 95
stefanie.danielsen@peikko.com

Dipl.ing. (FH)

Morten Evensen

Prosjektingeniør

Teknisk avdeling

Tel. 32 20 88 86
Mob. +47 926 27 498
morten.evensen@peikko.com

Siv.ing.

Peter Frano

Prosjektingeniør

Teknisk avdeling

Tel. 32 20 88 87
peter.frano@peikko.com

Kjetil Johansen

Daglig leder

Siv.ing.

Tel. 32 20 88 90
Mob. +47 951 91 311
kjetil.johansen@peikko.com

Roy Stenseth

Salgssjef Innstøpingsgods

Tel. 32 20 88 85
Mob. +47 982 13 672
roy.stenseth@peikko.com