Samvirkebjelken DELTABEAM® for åpne rom

Over 11000 DELTABEAM® prosjekter

DELTABEAM® har siden 1989 vært suksessfullt brukt i mer enn 11000 prosjekter i over 35 land. DELTABEAM® har også hatt flere fullskala branntester de siste årene for å forstå egenskapene til bjelken i detalj.

En av suksessfaktorene til DELTABEAM® er hvor enkelt det er å montere bjelkene på byggeplassen. Enkle innfestingsdetaljer sammen med god teknisk støtte gjennom prosjekteringsprosessen har hjulpet mange profesjonelle å fullføre prosjektene enkelt og suksessfullt. En kvalifisert montør kan montere DELTABEAM® raskt og enkelt siden alle elementene er satt sammen i fabrikken og antall bjelker er redusert, takket være lange spennvidder.

Kontakt oss

Daniel Klemetsen

Salgssjef / Sales Manager

DELTABEAM®

Mob. +47 9442 1814
daniel.klemetsen@peikko.com

Marte Liadal Ødegaard

Teknisk salg

Tel. +47 32 20 88 97
marte.liadal.odegaard@peikko.com

Kari Juhani Ehoniemi

Senior konsulent

Teknisk avdeling

Tel. 32 20 88 87
Mob. +47 959 92 155
kari.ehoniemi@peikko.com

Siv.ing.

Stefanie Danielsen

Avdelingsleder

Teknisk avdeling

Tel. 32 20 88 95
stefanie.danielsen@peikko.com

Dipl.ing. (FH)

Morten Evensen

Prosjektingeniør

Teknisk avdeling

Tel. 32 20 88 86
Mob. +47 926 27 498
morten.evensen@peikko.com

Siv.ing.

Peter Frano

Prosjektingeniør

Teknisk avdeling

Tel. 32 20 88 87
peter.frano@peikko.com

Kjetil Johansen

Daglig leder

Siv.ing.

Tel. 32 20 88 90
Mob. +47 951 91 311
kjetil.johansen@peikko.com

Roy Stenseth

Salgssjef Innstøpingsgods

Tel. 32 20 88 85
Mob. +47 982 13 672
roy.stenseth@peikko.com