Boltede søyleforbindelser for enkel design, rask montering og sikkerhet

Se foto og videoer med søyleforbindelser

Kontakt oss

Kjetil Johansen

Daglig leder

Siv.ing.

Tel. 32 20 88 90
Mob. +47 951 91 311
kjetil.johansen@peikko.com

Signe Mørk

Administrasjon

Tel. 32 20 88 84
signe.mork@peikko.com

Roy Stenseth

Salgssjef / Sales Manager

Tel. 32 20 88 85
Mob. +47 982 13 672
roy.stenseth@peikko.com

Gunnar Moen

Wind, Sales Manager

Tel. 32 20 88 92
Mob. +47 974 19 888
gunnar.moen@peikko.com

Oddvar Ingebrigtsen

Salgsingeniør

Tel. 32 20 88 94
Mob. +47 982 13 671
oddvar.ingebrigtsen@peikko.com

Stein-Arne Nordholm

Salgsingeniør

Tel. 32 20 88 96
Mob. +47 416 94 063
stein-arne.nordholm@peikko.com

Øystein Lie

Teknisk salg

Tel. +47 32 20 88 82
Mob. +47 416 63 171
oystein.lie@peikko.com

Marte Liadal Ødegaard

Teknisk salg

Tel. +47 32 20 88 97
marte.liadal.odegaard@peikko.com

Daniel Klemetsen

Salgsingeniør

MSc/Systemingeniør

Mob. +47 9442 1814
daniel.klemetsen@peikko.com